خبرطبیعتگردیگردشگری

هتل کابینی اسکای لج پرو

حتما شما هم تصاویر دید پرنده از طبیعت زیبای کشور پرو را دیده اید و از منظره زیبای آن لذت برده اید. اما حالا کابین های اسکای لج این منظره خیره کننده را جلوی چشمان شما قرار می دهند.

اسکای لج پرو، که از آن به عنوان ترسناک ترین هتل کابینی دنیا یاد می شود، با کابین های ماجراجویانه این امکان را برای شما فراهم می کند تا پس از یک ماجراجویی و کوهنوردی هیجان انگیز در هنگام شب در یک هتل لوکس و راحت استراحت کنید.

مالکیت این اسکای لج متعلق به دو جوان کارآفرین و کوهنورد است که آن را ساخته اند.

این هتل کابینی و شگفت انگیز با دید پرنده از منطقه پرو، به شما تجربه رسیدن به آسمان را می دهد به طوری که تنها راه ورود به این کابین ها 400 متر کوهنوردی یا استفاده از زیپ لاین است. به محض رسیدن به داخل کابین ها با منظره پاناروما 300 درجه روبرو می شوید. این منظره شامل دره ای که پایین پای شما قرار گرفته و ستاره های بالای سرتان است. همچنین می توانید کرکس آمریکایی را هنگامی که در حال پرواز کردن از جلوی کابین شما است، ببینید!

پوسته کابین های این هتل شفاف هستند و خود کابین ها در ارتفاع 400 متری از سطح زمین پرو معلق هستند. کابین ها لوکس و شیک هستند، هر کابین شامل: یک فضای ناهار خوری، چند تخت پنبه‌ای مناسب و یک دستشویی جداگانه است. بالای هر کابین یک سکو برای خوردن صبحانه در فضای باز وجود دارد. شما همچنین می توانید با خود، شام لذیذ و نوشیدنی مناسب به کابین ها بیاورید و یک شب رویایی و لوکس را در بالای کوه تجربه کنید.

طول کابین ها 7.3 متر و عرض آنها 2.4 متر است و با آلومینیوم سبک و پلی کربنات ضدآب ساخته شده است. هتل اسکای لدج تنها شامل سه کابین و یک رستوران است که جمعا می توانند پذیرای 8مهمان باشند.

با توجه به این که روشنایی داخل کابین ها با استفاده از سلول های خورشیدی است و به جای حمام های معمولی، سیستم حمام خشک در این کابین ها استفاده شده است، این اقامتگاه به طرز قابل توجهی با طبیعت سازگار است.

منبع: Curiosity

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *