خبرطبیعتگردیگردشگری

اسکای لج، ترسناک ترین هتل دنیا

بعضی مواقع در هنگام طبیعت گردی می خواهید در گل و لای فرو روید و کثیف شوید اما در هنگام شب به جای لوکس و راحتی برگردید. «ناتورا ویو» با کابین های ماجراجویانه این امکان را برای شما فراهم می کند. پوسته کابین ها شفاف هستند و خود کابین ها در ارتفاع 400 متری از سطح زمین معلق هستند. درست شنیدید ما در مورد یک هتل شگفت انگیز با دید پرنده از منطقه پرو صحبت می کنیم!

مالکیت اسکای لج به دست دو کارآفرینی است که آن را ساخته اند. آنها چاشنی کوهنوردی را نیز به کابین ها اضافه کرده اند. پس شگفت زده نخواهید شد هنگامی که بدانید تنها راه ورود به کابین ها 400 متر کوهنوردی یا استفاده از زیپ لاین است.

تنها راه ورود به کابین ها 400 متر کوهنوردی یا استفاده از زیپ لاین است

هر دو روش شما را به پایین کوه، جایی که کابین ها هستند می برند. اما هنگامی که وارد کابین ها می شوید، همه چیز لوکس و شیک است. هر کابین شامل: یک فضای ناهارخوری، چند تخت پنبه ای مناسب و یک دستشویی جداگانه است. بالای هر کابین یک سکو برای خوردن صبحانه در فضای باز وجود دارد. شما همچنین می توانید با خود، شام لذیذ و نوشیدنی مناسب به کابین ها بیاورید و یک شب رویایی و لوکس را در بالای کوه تجربه کنید.

یک ماجراجویی سازگار با محیط زیست

طول کابین ها 7.3 متر و عرض آنها 2.4 متر است و با آلومینیوم سبک و پلی کربنات ضد آب ساخته شده است. به محض رسیدن به داخل کابین ها با منظره پاناروما 300 درجه رو به رو می شوید. این منظره شامل دره ای که پایین پای شما قرار گرفته و ستاره های بالای سرتان است. همچنین می توانید کرکس آمریکایی را هنگامی که در حال پرواز کردن از جلوی کابین شما است ببینید.

این مجموعه تنها شامل سه کابین و یک رستوران است که جمعا می توانند پذیرای 8 مهمان باشند

با توجه به این که روشنایی داخل کابین ها با استفاده از سلول های خورشیدی است و به جای حمام های معمولی، سیستم حمام خشک در این کابین ها استفاده شده است، این اقامتگاه به طرز قابل توجهی با طبیعت سازگار است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *